Mai siguri și mai conectați, cu Tedi! 🙂

Elevii claselor I, de la Școala Gimnazială Nr.2 Vatra Dornei, sub îndrumarea doamnelor profesoare Forfotă Dorina și Ciuban Cecilia Dorina, au susținut, în cadrul proiectului „Școala Siguranței Tedi”, o activitate demonstrativă pe placul tuturor.

Alături de ei a fost Tedi și reprezentanți ai Maspex România – organizator și Poliția Română – partener. Elevii au parcurs etapele proiectului și au demonstrat că știu ce trebuie să facă pentru a fi în Siguranță.

Totul a decurs excelent, iar elevii au fost recompensați cu produse „dulci și delicioase” din gama Tedi, sponsorizate de organizator. Lăsăm aici câteva mărturii în imagini de la acțiunea noastră! 😉

Informatii de contact
Pentru informatii suplimentare secretariatul scolii va sta la dispozitie, de LUNI pana VINERI intre orele 8:00 - 16:00
  • Str. Unirii nr. 58 Vatra Dornei
  • 0230 371 534
  • scgen2vd@yahoo.com